ladesign.com.pl

Taśma polipropylenowa

Nasza spółka powstała z myślą o tych wszystkich osobach, które codziennie odpowiedzialne są za zabezpieczanie ładunków. To oczywiście dla nich stworzyliśmy propozycję złożoną jedynie z dobrej jakości materiałów zabezpieczających, takich jak folie oraz taśmy.
Wiedząc, jak ważna w technice zabezpieczania jest najlepsza jakość materiałów pakujących, na co dzień współpracujemy z wiodącymi ich producentami. To od nich pochodzi nasza taśma stalowa, a także folia stretch. Dodatkowo sami też trudnimy się w produkcji taśm poliestrowych rodzaju WG oraz kompozytowych rodzaju CS. A dzięki temu, że dbamy o ich niezwykłą trwałość oraz wytrzymałość, z powodzeniem znajdują one wdrożenie w wielu sektorach produkcji.
Przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować własne standardy obsługi klientów. I to dzięki nim współpraca z nami to lecz również gwarancja sprawnej realizacji każdego zamówienia, ale też fachowego doradztwa. Do każdego zamówienia podchodzi na sposób subiektywny. Wsłuchując się w oczekiwania naszych klientów, zawsze staramy się wspomagać ich naszą wiedzą w kwestii wyboru produktów.
Poza taśmami oraz foliami, w naszej propozycji znaleźć można także wysokiej klasy przybory, w tym odwijacze do taśm oraz urządzenia do ich spinania. To, co je wyróżnia, to niezwykła stabilność, nawet na przestrzeni długotrwałego użytkowania. A ponieważ są to urządzenia o różnorodnych wymiarach oraz parametrach, każdy znajdzie model do perfekcji wpisujący się w jego oczekiwania.
A tych, którzy chcieliby przekonać się, że nasze standardy to nie bajka, zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi atestami oraz certyfikatami, które prezentujemy na stronie firmowej.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych wnętrz