ladesign.com.pl

Renowacja kortów tenisowych

Bardzo lubimy sport. I dlatego specjalizujemy się w budowie i renowacji obiektów sportowych. A świadomość, że rezultat naszej pracy przełoży się w przyszłości na bezpieczeństwo wielu osób motywuje, by świadczyć usługi na najlepszym poziomie.
Nasza oferta to z jednej strony kompleksowa budowa boisk, a z drugiej renowacja i modernizacja już istniejących. Obojętnie jednak na to, przed jakim wyzwaniem stajemy, zawsze tworzymy przestrzeń, która bez zarzutu wpisuje się w wymagania naszych kontrahentów. Nowoczesny park mechaniczny, którym dysonujemy i nasze bogate doświadczanie, pozwalają nam sprawnie zrealizować każdą pracę. Oraz to z najwyższą precyzją.
W naszej ofercie wyszukać można 4 rodzaje nawierzchni, począwszy od mączki ceglanej, poprzez trawy, a na nawierzchni poliuretanowej skończywszy. Każda z nich pochodzi jedynie od renomowanych producentów.
A to wszystko po to, ażeby później wspierać zawodników w ich dążeniach do sportowych celów. A jeśli chodzi o renowację i modernizację, w ramach tych usług proponujemy w szczególności wyrównywanie podłoża, oraz wymianę nawierzchni.

Boiska do gry w piłkę, bieżnie, oraz korty tenisowe – to oczywiście w nich się specjalizujemy. Tworząc je od podstaw ściśle wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów. A później uwzględniamy je na etapie projektowania. Chcemy mieć pewność, że zanim zaczniemy wykonywać nasz projekt, będzie wersją najlepszą z możliwych.
Z myślą o tych, którzy lubią ćwiczyć, rywalizować, pokonywać własne słabości, działamy na polskim rynku od 1996 roku. To my tworzymy przestrzeń, w której mogą się na co dzień rozwijać.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych wnętrz