ladesign.com.pl

Silniki prądu zmiennego

Początek naszej firmy zaczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na polskim rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie i entuzjazm a także chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że obecnie jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak a także zmiennego. Wśród nich wyszukać mogą Państwo silniki znajdujące implementacja w różnych maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćtakże modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, czy z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie wyszukać można także silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego i prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zaciekawi, możemy śmiało powiedzieć, że nasze towary to gwarancja długiej a także niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje kombinacja wiedzy naszej kadry z najlepszej jakościmateriałami, które przetwarzamy we własnym, dostosowanym parku maszynowym. Za sprawą tego z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – efektywnie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, niezawodność a także standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie także wśród odbiorców zagranicznych. Bo choć pracujemy wśród maszyn, najważniejsi dla nas są ludzie. I również z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem a także profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 67 (ostatnio: 22.12.2019 01:38:52)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 15.05.2017 00:36:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych wnętrz