ladesign.com.pl

Sale szkoleniowe Łódź

Będąc inwestorem w branży w wielu przypadkach potrzebne są lokale na najem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak również od sektora, w jakim firma prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się kluczowa do realizacji danego projektu.

Lokale na dzierżawę są oferowane praktycznie wszędzie, aczkolwiek powodzenie niejednej działalności po wielokroć związane jest z jej korzystną bądź niekorzystną lokalizacją. Poszukując nieruchomości w Łodzi należałoby zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to przestrzeń niespełna 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie oraz wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa doskonała lokalizacja, lecz również specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, i współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi oraz uczelniami wyższymi.

Dlaczego należałoby wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Na pewno ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje przeszło milion osób, poza tym dzięki dużej ilości szkół wyższych o bardzo wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia co niemiara tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

W dodatku w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością i również zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi należałoby przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 10.03.2020 19:17:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych wnętrz