ladesign.com.pl

Klej poliuretanowy dwuskładnikowy

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od niespełna 30 lat działający na rynku, o dużym asortymencie, mogącym służyć w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek oraz innych), podłogowej, wytwórstwie wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet oraz papieru przylepnego. Wytwórca klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki ponad 200 pozycjami w asortymencie w ofercie zagwarantować może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Co więcej wytwórca klejów posiada w ofercie usługi sklejania oraz produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, wytwórca klejów jest w stanie zaproponować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych oraz termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, wytwórca ma możliwość opracowania nowych artykułów bądź dopasowywanie ich pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Zakład pracy ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych artykułów jak oraz dbałości o dobro klienta.

Współcześnie zakład pracy jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o dobrej jakości urządzeniach do produkcji, oczekiwania każdego klienta, zarówno jakościowe, ilościowe jak oraz serwisowe z pewnością zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – wiodącego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów oraz innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 57 (ostatnio: 17.05.2020 08:08:46)
  • yahoo: 55 (ostatnio: 15.08.2017 20:18:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych wnętrz