ladesign.com.pl

Klej poliuretanowy dwuskładnikowy

Zakłady Chemiczne BOCHEM są współcześnie w naszym kraju liderem wśród producentów różnorodnych klejów przemysłowych.
W niemałej ofercie znajduje się ponad 200 produktów, wśród których można wymienić kleje i również materiały dla obuwnictwa i również kaletnictwa. Poza tym przedsiębiorstwo ta wytwarza kleje do podłóg, tapicerskie, meblarskie, do etykiet, papieru i również różne produkty idealnie sprawdzające się w przemyśle gumowym czy motoryzacji.
Klienci mogą zakupić doskonałej jakości kleje rozpuszczalnikowe – w tym klej neoprenowy – chloroprenowy, klej poliuretanowy, klej kauczukowy i również mnóstwo innych.
Wśród wielu niemałą popularnością cieszą się kleje neoprenowe, które są jednoskładnikowymi produktami wykonanymi na bazie polichloroprenu.
Neopren jest kauczukiem syntetycznym wykonanym opierając się na monomeru chloroprenowego oraz tworzy on roztwór w połączeniu z różnymi rozpuszczalnikami organicznymi takimi jak: aceton, estry alkohole i również etery. Z kolei w połączeniu z wodą tworzy klej wodny.
Na rynku klej ten występuje tak bywa w postaci płynnej, co znacznie ułatwia nakładanie go na niemałych powierzchniach. Poza tym jest sprzedawany w postaci nie cieknącego żelu.
W czasie użycia klej po wyparowaniu rozpuszczalnika zamienia się w folię klejącą. Jego nakładanie odbywa się przez pokrycie klejem obu podłoży lub tylko jednego podłoża.
Neoprenowe kleje mają rozległe zastosowanie, dlatego że umożliwiają one łączenie wielu różnorodnych podłoży tj.: drewno, kauczuk, skóra, metal, szkło, ceramika, korek czy sztywne PVC.
Z kolei klej tapicerski jest to wszechstronny artykuł przemysłowy idealnie sprawdzający się w wielu zastosowaniach tapicerskich.
Cechuje się jego osoba doskonałą odpornością termiczną spoiny,
przyczepnością do podłoża i również uniwersalnością.
Klej ten Bez zarzutu nadaje się do napraw obuwia czy napraw tapicerki, a w przede wszystkim takich elementów jak: boczki, pianki, wykładziny i również wielu innych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 28.06.2019 10:11:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych wnętrz