ladesign.com.pl

Edukacja – szkoły policealne

NSB w Rzeszowie, od ponad 20 lat, świadczy swoje usługi edukacyjne dla dorosłych. W dzisiejszych czasach posiada ona dwie placówki w Rzeszowie, w tym Niepubliczną Szkołę Biznesu a także Policealną Szkołę Zawodową a także placówkę Niepublicznej Szkoły Biznesu w Tarnowie. Szkoły te posiadają uprawnienia szkoły publicznej, a przyjęcia uczniów następują według kolejności zgłoszeń. Nie ma tu egzaminów wstępnych.

Szkoła ta posiada wiele zalet. Szczególnie zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu. Mało tego proponuje nagrody rzeczowe, za najlepsze wyniki w nauce a także zapewnia realizację autorskich programów nauczania. Uczeń może sobie też wybrać język zagraniczny, którego chce się nauczyć.

Szkoła współpracuje z różnymi pracodawcami, dlatego uczniowie mają sposobność na zdobycie pracy po zakończeniu nauki, jak i również przygotowuje uczniów do zdawania egzaminów OKE.

Szkoła policealna proponuje kształcenie dla dorosłych na różnorakich kierunkach. Najpopularniejsze z nich to higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny, masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej, opiekunka środowiskowa, technik sterylizacji medycznej, florysta, technik administracji czy opiekunka dziecięca. Jak zapewne widać wybór jest bardzo spory i również daje duże predyspozycje rozwoju zawodowego.

Sale ćwiczeniowe są w odpowiedni sposób wyposażone, by uczniowie mogli w nich odbywać zajęcia teoretyczne i również praktyczne. W tej szkole można się nauczyć odpowiednio swojego przyszłego zawodu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 53 (ostatnio: 01.05.2019 16:05:44)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 27.01.2017 07:00:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych wnętrz